Папа Римський вперше зустрівся з главою РПЦ

default/Папа Римський вперше зустрівся з главою РПЦ
Зберегти
Вигляд

У міжнародному аеропорту Гавани почалася зустріч глави Російської православної церкви Патріарха Кирила і Папи Римського Франциска. Очікується, що вона триватиме близько двох годин за закритими дверима.

При зустрічі, яка розпочалася приблизно о 21:20 по Києву, Кирило і Франциск обнялися і привітали один одного. Після цього вони позували перед фотокамерами, сіли поруч один з одним в крісла і почали розмову, повідомляє РБК.

Поруч з Кирилом знаходиться голова відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Волоколамський Іларіон, а поруч з Папою Франциском – глава Ради зі сприяння християнській єдності кардинал Курт Кох.

«Мене не покидає відчуття, що ми зустрічаємося з вами в правильний час в правильному місці», – сказав Патріарх Кирило.

Франциск в свою чергу заявив, що вони з Кирилом «є братами», повідомляє прес-служба Ватикану. Слід зазначити, що це перша зустріч Папи Римського з главою Російської православної церкви.

Глава католицької церкви і предстоятель РПЦ мають намір підписати спільну декларацію про взаємодію церков, повідомили раніше у Ватикані.

За інформацією Reuters, таємна підготовка до цієї події велася протягом двох років. В результаті, угоду про зустріч в кубинській столиці було досягнуто восени минулого року, проте відомо про неї стало тільки 12 лютого.

‏/фото twitter @CatholicNewsSvc