УКРАЇНА

Паралімпійська збірна України: суперники нас бояться

28 лютого, 2018 19:19
УКРАЇНА/Паралімпійська збірна України: суперники нас бояться
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві відбулися урочисті проводи паралімпійської збірної України на 12 зимові Паралімпійські Ігри в Пхьончхані. Загалом на змагання поїде 30 спортсменів, повідомляє кореспондент Громадського.

У Києві відбулися урочисті проводи паралімпійської збірної України на 12 зимові Паралімпійські Ігри в Пхьончхані. Загалом на змагання поїде 30 спортсменів, повідомляє кореспондент Громадського. 

«Начебто ще вчора була паралімпіада в Сочі. Це був дуже важкий був час для всієї країни. Але на цій Паралімпіаді и здобули дуже хороший результат. Сучасний паралімпійський спорт давно не паралімпійський. Ми вже зараз змагаємося із професійними спортсменами і показуємо хороші результати», — розповів журналістам капітан паралімпійської збірної України Григорій Вовчинський.

За всю історію зимових Паралімпійських Ігор збірна України здобула 90 медалей — 20 золотих, 34 срібних та 36 бронзових. Вперше українці взяли участь в паралімпійських змаганнях у 1998 році в Нагано.

20 років тому одним із перших українських паралімпійців був Віталій Лук'яненко. Він же буде брати участь в Іграх у Пхьончхані-2018.

«Цьогоріч уперше в історії Паралімпійських Ігор права на трансляцію були продані українському комітету. Кожен охочий канал може отримати безкоштовне право показувати паралімпійські змагання», — поділився спогадами паралімпієць Віталій Лук'яненко.

«Паралімпійські Ігри — це змагання людей, які не скорилися труднощам долі. І наші спортсмени доводять це щоразу: перемога над собою у підсумку приносить перемоги для країни. Вашими перемогами пишаються всі українці», — сказала дружина президента Марина Порошенко, яка також прийшли провести спортсменів.

У Пхьончхані українські паралімпійці братимуть участь в 3 видах спорту: лижних гонках, біатлон та гірськолижному спорті, а саме - сноубордингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олімпіада-2018: українська збірна у цифрах та фактах.

Пов`язані новини