Закдекларований народним депутатом Володимиром Парасюком як «годинник від Святого Миколая» виявився подарунком від сестри.

Про це депутат розповів виданню Гордон.

«У нас в родині, скільки я себе пам'ятаю, завжди було традицією дарувати подарунки на Миколая. Ми – люди віруючі, ходимо до церкви. І всі чекають на день Святого Миколая. Що стосується запису в моїй декларації, то це дійсно правда. Годинник на свято Миколая мені подарувала сестра», – розповів Парасюк.

Як стверджує депутат, походження годинника від Святого Миколая він вказав, щоб показати, що він не боїться декларацій і йому нема чого приховувати.

Також нардеп не розуміє ажіотажу навколо цього.

«Я не розумію, чому люди так скептично до цього поставилися. Наприклад, президент США Барак Обама взагалі дозволяє собі на виступах і прес-конференціях кидати мікрофон. А у нас нафталіново-комуністичне ставлення до політики. І його потрібно міняти. Потрібно брати приклад з Заходу, з того, як їх політики ставляться до якихось серйозних речей. Я дуже спокійний, коли мова йде про декларування доходів», – сказав він.

Нагадаємо, Парасюк вказав у своїй електронній декларації смарт-годинник Samsung Gear S2 як подарунок від Святого Миколая.

Поділитись: