Економіка

Парламент Бельгії розгляне резолюцію про зняття санкцій з Росії

Економіка/Парламент Бельгії розгляне резолюцію про зняття санкцій з Росії
Зберегти
Вигляд

У парламенті Бельгії зареєстровано резолюцію щодо скасування санкцій Євросоюзу проти Росії.

Згідно з даними, оприлюдненими на сайті Палати представників Федерального парламенту Бельгії, проект резолюції 12 липня подав до парламенту депутат Альдо Каркассі.

У тексті документа вказується, що санкції проти РФ «суперечать міжнародному праву», а також зазначається, що Росія «не є стороною громадянського конфлікту на сході України», на яку неможливо покладати відповідальність за виконання мінських угод. Крім цього, в резолюції вказується, що Росія – це союзник ЄС в боротьбі з «Ісламською державою» і міжнародним тероризмом.

На думку Каркассі, сьогодні російська економіка повністю відновилася, рубль стабілізувався і макроекономічні показники Росії насправді кращі за аналогічні показники більшості країн ЄС.

«Росіяни використали санкції як можливість для зниження своєї залежності від (експорту) вуглеводневого палива. Тоді як європейські фермери були змушені покинути російський ринок, аграрний сектор РФ продемонстрував значне зростання», – йдеться в документі.

Нагадаємо, що 1 липня США ввели нові санкції проти російських підприємств, а ЄС продовжив санкції проти Росії до кінця січня 2017 року.

Пов`язані новини