Світ

Парламент Ізраїлю уповноважив прем'єр-міністра і міністра оборони оголошувати війну

1 травня, 2018 19:45
Світ/Парламент Ізраїлю уповноважив прем'єр-міністра і міністра оборони оголошувати війну
Зберегти
Вигляд
Парламент Ізраїлю, Кнесет, в ніч на 1 травня затвердив поправку до конституційного закону про Уряд в межах повноважень оголошення війни або початку бойових дій.

Парламент Ізраїлю, Кнесет, в ніч на 1 травня затвердив поправку до конституційного закону про Уряд в межах повноважень оголошення війни або початку бойових дій.

Про це повідомляє сайт Кнесету. 

За дану поправу проголосували 62 депутати (при мінімальній потребі в 61 голос) проти 41. 

Дана поправка наділяє вузький військово-політичний кабінет повноваженнями по оголошенню війни або затвердженню великої військової операції. 

При розгляді поправки у другому читанні, додали пропозицію депутата Авраама Діхтера, згідно з якою для прийняття рішення про початок військових дій буде достатньо присутності на засіданні половини членів кабінету, проте в екстрених випадках, коли немає можливості чекати скликання необхідного кворуму членів кабінету, прем'єр-міністр і міністр оборони зможуть удвох прийняти рішення про оголошення війни.

Зазначається, що міркування, які спонукатимуть прем'єр-міністра і міністра оборони прийняти таке рішення повинні бути внесені до протоколу.

Нагадаємо, 28 квітня повітряні сили Ізраїлю атакували шість військово-морських цілей у Секторі Гази, які належать палестинському ісламському руху ХАМАС, у відповідь «на чергову спробу масового проникнення палестинців на ізраїльську територію». 

Більше про:
# Ізраїль
# війна
Пов`язані новини