Парламент Нідерландів відхилив пропозицію соціалістів скасувати ратифікацію з Україною

default/Парламент Нідерландів відхилив пропозицію соціалістів скасувати ратифікацію з Україною
Зберегти
Вигляд

Депутати парламенту Нідерландів відхилили пропозицію соціалістів щодо скасування закону про ратифікацію Угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

Парламент проголосував за надання уряду більше часу, щоб знайти рішення щодо результатів референдуму. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на NOS.nl.

Соціалісти ініціювали голосування не за партійним принципом як зазвичай, а поіменно - тобто називалося прізвище кожного депутата, а той повинен був сказати «за» або «проти».

Дві коаліційні партії і два незалежних депутати проголосували проти скасування, підтримавши уряд 75 голосами проти 71. Один депутат від правлячої Лейбористської партії перейшов на бік опозиції.

Депутат від соцпартії Гаррі ван Боммель, який є одним з головних противників асоціації зазначив, що «розчарований результатом голосування».

Нагадаємо, що рішення про асоціацію Нідерландів з Україною приймуть в кінці червня.

Виборча Рада Нідерландів 12 квітня оприлюднила офіційні результати референдуму щодо Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Загальна явка склала 32,28%. Про це повідомила прес-служба Виборчої Ради.

Згідно результатам референдуму, проти асоціації з Україною проголосували 61%  виборців, за асоціацію - 38,21%.

6 квітня у Нідерландах пройшов референдум щодо Угоди про асоціацію України з Європейським союзом. У МЗС України назвали безпрецедентною інформаційно-агітаційну кампанію під час референдуму в Нідерландах.