Світ

Парламент Німеччини ухвалив нові правила прийому родин біженців

1 лютого, 2018 14:48
Світ/Парламент Німеччини ухвалив нові правила прийому родин біженців
Зберегти
Вигляд
Парламент Німеччини у четвер, 1 лютого, ухвалив закон про прийом членів родин вимушених мігрантів з небезпечних регіонів.

Парламент Німеччини у четвер, 1 лютого, ухвалив закон про прийом членів родин вимушених мігрантів з небезпечних регіонів.

Про це повідомляє DW.

Нові правила передбачають, що від серпня 2018 року до Німеччини зможуть приїздити щомісяця до 1000 нових біженців з небезпечних регіонів (зокрема, Сирії).

Йдеться про членів родин тих людей, які вже отримали в Німеччині притулок.

Законопроект, запропонований консерваторами та соціал-демократами, підтримали 376 депутатів, 298 проголосували «проти». Докладніше врегулювання питання щодо кількості прийнятих мігрантів мають затвердити окремим законом.

Обмеження на возз'єднання родин біженців подовжили до кінця липня поточного року. Законопроект розробили учасники керівної коаліції — Християнсько-демократичного союзу, Християнсько-соціального союзу та Соціал-демократичної партії Німеччини, які зараз ведуть переговори про можливість формування нової більшості.

Це рішення стало одним з компромісів між політичними силами. Міністр внутрішніх справ Німеччини, консерватор Томас де Мезьєр, підтримав подальше обмеження переїзду до Німеччини членів родин біженців і назвав це голосування у Бундестазі «розумним компромісом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири місяці без уряду: Німеччина в пошуках коаліції

19 жовтня 2017 року Європарламент ухвалив нову систему розподілу біженців. Вона передбачає розподілення мігрантів до країн в залежності від кількості власного населення та економічного стану держави. 

На початку січня 2018 року ООН закликала країни активніше брати участь у програмах з переселення біженців.

/Марина Балан

Пов`язані новини