Політика

Партія «Народний фронт» не братиме участі у місцевих виборах – Яценюк

Політика/Партія «Народний фронт» не братиме участі у місцевих виборах – Яценюк
Зберегти
Вигляд

«Народний фронт» не висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори в Україні.

Про це заявив прем’єр-міністр України, лідер партії Арсеній Яценюк.

«Партія «Народний фронт» не висуває своїх кандидатів на місцеві вибори. Ми взяли всю повноту відповідальності за стан справ у країні, ми проводимо реформи і як голова уряду і наша партія, ми й далі будемо це робити», – наголосив він.

Окрім того, голова уряду наголосив на важливості єдності демократичних партій.

«Дуже важливо, щоб всі демократичні партії були єдині в тому, щоб на цих виборах не допустити реваншу Януковича і не допустити того, щоб у нас був розкол у демократичному таборі», – зазначив Яценюк.

Як повідомлялося, зараз тривають перемовини про об’єднання «Народного фронту» та «Блоку Петра Порошенка».

«Вважаю, що той формат коаліції, який є сьогодні у Верховній Раді України, - це основний формат для продовження реформ і на даному етапі дуже важливо утримати єдність коаліції в парламенті і утримати цю єдність, навіть незважаючи на те, що будуть проходити місцеві вибори», – зазначив Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні відбувся другий етап 12-го позачергового з'їзду партія БПП, що проходить разом із партією УДАР Віталія Кличка. На з’їзді партії Блоку Петра Порошенка проголосували за припинення повноважень Юрія Луценка як голови партії та обрали нового лідера – Віталія Кличка.

/ фото прес-служби «НФ»

Пов`язані новини