У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Про це йдеться в заяві партії у Facebook.

У партії вважають, що в Михайлика стріляли через його дільність та те, що «злочинна влада Одеси боїться прогресивних лідерів».

«Олега було прооперовано, стан критичний, можливо необхідна буде ще одна операція. Замах на вбивство Олега Михайлика є одночасно актом залякування свідомих одеситів та громадян України, а також є помстою Олегу та його однодумцям за активне відстоювання інтересів громади та правозахисну діяльність», — заявили в «Силі людей» та додали, що Михайлик був кандидатом на посаду міського голови Одеси.

Раніше колишній керівник одеського осередку «Правого сектору» Сергій Стерненко в коментарі Громадському сказав, що за останній рік Михайлик активно виступав проти міської влади Одеси, зокрема міськголови Геннадія Труханова, та проти керівництва місцевої поліції.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile