Партія «Голос» Святослава Вакарчука виключила двох людей з переліку кандидатів у депутати в одномандатних округах через заяви активістів про їхню невідповідність критеріям політсили.

Про це повідомляє прес-служба «Голосу».

Напередодні активісти руху ЧЕСНО надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу № 22) був пов’язаний із діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука у Луцьку. А прізвище іншого кандидата у Києві Євгена Кугука (висувався по округу № 217) активісти знайшли у списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року.

«Ці факти суперечать принципам, якими партія «Голос» керується при виборі всіх без виключення кандидатів», — заявили у політсилі. Там також закликали активістів і надалі повідомляти про випадки недоброчесності.

«Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема — це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора», — зазначила антикорупційна активістка Олександра Устінова.

Поділитись: