УКРАЇНА

Парубій призупинив засідання погоджувальної ради

17 жовтня, 2017 11:56
УКРАЇНА/Парубій призупинив засідання погоджувальної ради
Зберегти
Вигляд
lead
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій достроково припинив засідання погоджувальної ради керівників фракцій і депутатських груп.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій достроково припинив засідання погоджувальної ради керівників фракцій і депутатських груп.

«Засідання зірвано і я припиняю засідання погоджувальної ради, оскільки немає можливості обговорювати», — заявив Парубій близько 11:15.

Група нардепів, серед яких позафракційні Віктор Чумак та Юрій Левченко, члени фракції «БПП» Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, а також інші прийшли на засідання погоджувальної ради і зажадали поставити на порядок денний парламенту першим питанням законопроект про скасування депутатської недоторканності, далі проголосувати закон про вибори нардепів з відкритими списками і ряд інших.

Парубій опитав керівників фракцій і троє з них висловилися за те, щоб починати з медичної реформи.

Коли ж слово взяла представник президента в парламенті Ірина Луценко, керівник Центрального антикорупційного комітету Єгор Соболєв почав пропонувати їй вийти на площу до людей, які зібралися біля парламенту. Група нардепів почала скандувати «виходьте до людей», після чого Парубій оголосив закриття засідання.

«О 13 годині я запрошую всіх в сесійну залу на початок пленарного засідання», — сказав Парубій.

Нагадаємо, 17 жовтня під стінами Верховної Ради розпочалося проведення масової акції на підтримку «Великої політичної реформи», організаторами якої виступають шість громадських організацій, дев’ять політичних партій та 11 народних депутатів абсолютно різних політичних поглядів.

Протестувальники висувають три основних вимоги: нові правила виборів в Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.

СЛІДКУЙТЕПротести у центрі Києва 17 жовтня: силовики оточили Раду і перекрили урядовий квартал (ОНЛАЙН)

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини