Колишній спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що дав свідчення у Державному бюро розслідувань в рамках справи щодо перешкоджання здійсненню виборчого права (стаття 157 КК України) під час виборів до парламенту в 2019 році.

Про це Парубій написав у Facebook.

«В чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється у тому, що я, як голова Верховної Ради, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити, чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, чи мають вони право брати участь у виборах», — зазначив Парубій.

Колишній спікер переконує, що лише після його запиту встановили, що вони не мають права балотуватися у народні депутати, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації.

«І ось тепер ДБР з цього приводу веде розслідування… Ми якось непомітно опинилися у Задзеркаллі, де все навпаки — правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами», — написав Парубій.

Нагадаємо, у серпні 2019 року Шевченківській райсуд Києва зобов’язав Державне бюро розслідувань порушити справу через можливе втручання спікера Верховної Ради Андрія Парубія у виборчий процес.

Раніше Парубій повідомляв, що Держбюро розслідувань відкрило справу проти нього через події 2 травня 2014 року в Одесі, унаслідок яких загинули 48 людей і ще сотні були поранені. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile