Технології

Пасажирський літак уперше прилетів без пересадок з Австралії до Британії

25 березня, 2018 15:58
Технології/Пасажирський літак уперше прилетів без пересадок з Австралії до Британії
Зберегти
Вигляд
Уперше в історії літак рейсом Австралія-Велика Британія здійснив політ без пересадок.

Уперше в історії літак рейсом Австралія-Велика Британія здійснив політ без пересадок. Маршрут мав довжину 14,498 кілометрів, і цю відстань літак подолав за 17 годин.

Про це повідомляє ВВС.

24 березня літак Boeing 787-9 вилетів з австралійського міста Перт і здійснив посадку в лондонському аеропорту Хітроу вранці в неділю, 25 березня.

Судно Boeing 787-9 Dreamliner удвічі краще економить паливо, аніж звичайний Boeing 747. Завдяки цьому команді вдалося подолати таку відстань без зупинок.

Цей політ є частиною планів австралійської авіакомпанії Qantas  додати до свого розкладу ультра-довгі перельоти.

У літаку було понад 200 пасажирів та 16 членів екіпажу.

«Дуже чудово не робити зупинки та пересадки. 17 годин польоту були дуже комфортними», — прокоментував політ один з пасажирів.

«Це прекрасно! Найкращий політ, який колись у мене був! Ми відчуваємо себе свіжими, наче маргаритки», — сказав інший пасажир.

Деякі пасажири погодились поділитися даними про їхній сон та активність під час перельоту з дослідниками Сіднейського університету. Вони носили спеціальні монітори та пристрої, які також записували дані про їхній психічний стан, харчування та рівні гідратації.

24 грудня найбільший у світ літак-амфібія AG600, побудований в Китаї, здійснив перший політ. Випробування провели в провінції Гуандун на півдні Китаю. Літак, який назвали «КуньЛунь» успішно здійснив свій перший політ тривалістю в одну годину.

/Ігор Чорний

Пов`язані новини