У зв’язку з інцидентом в Міжнародному аеропорті Ататюрка у Туреччині, деякі рейси «Turkish Airlines» виконуються з затримкою, деякі рейси було відмінено.

Що стосується рейсу Київ-Стамбул, то він виконується з затримкою в більш ніж дві години, — повідомляє кореспондент Громадського.

«Нажаль склалась форс-мажорна ситуація і ми безкоштовно змінюємо квитки пасажирів, змінюємо маршрут, змінюємо дати. Також пасажири можуть звернутись за повним поверненням коштів. Це стосується квитків які придбані на авіакомпанію «Turkish Airlines» з 28 червня по 5 липня включно. Пасажири можуть безкоштовно змінити бронювання, змінити маршрут, або звернутись за повним поверненням коштів, до 31 липня», — сказав Дінчер Сайджі, генеральний директор представництва компанії у Києві.

«Я чекаю на заміну квитків вже три години. Через те що рейс на якому я повинна була летіти прилетів пізніше, тому виникла затримка. Й через те що у мене там транзит, мені тепер потрібно міняти всі квитки, адже я не встигну на свій наступний рейс. У мене буде тільки транзит у Стамбулі, я буду знаходитись у повній безпеці. Мені здається після того як це нещодавно сталось, це є більш безпечний час летіти тепер аніж через два тижні, тому що зараз буде підвищений рівень безпеки», — розповіла пасажирка авіакомпанії Марія.

Нагадаємо, внаслідок теракту в аеропорту Стамбула загинула одна українка і одного українця поранено.

28 червня в міжнародному аеропорту Стамбула імені Ататюрка було здійснено кілька атак, які влаштували терористи-смертники. За офіційоною інформацією нападників було троє. Вони силою намагалися пройти до зали міжнародного аеропорту.

У сутичці з офіцерами безпеки сталась стрілянина, після чого стались три вибухи.

За останньою інформацію внаслідок теракту загинуло 36 осіб, 147 дістали поранення. 

Зауважується, що більшість загиблих є громадянами Туреччини, але іноземці серед них також є. Серед загиблих є поліцейські.

Поділитись: