Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Андрій Пасішник не виконуватиме своїх службових обов'язків на час розслідування заяв міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса.

Про це повідомила прес-служба «Нафтогазу».

«У зв'язку із початком кримінального провадження НАБУ щодо публічної заяви А.Абромавичуса, Андрій Пасішник не виконує службових обов'язків до завершення зазначеного вище провадження», – йдеться у повідомленні.

За словами самого Пасішника, його ніхто не відстороняв, і рішення піти у відпустку він прийняв особисто.

«Мене ніхто не відстороняв, я особисто прийняв рішення піти у відпуску для уникнення зайвого ажіотажу навколо цих політичних подій і трохи відпочити від цього бруду», – написав Пасішник у Facebook.

Раніше Пасішник заперечив інформацію щодо «продавлювання» своєї кандидатури на пост заступника глави МЕРТ. В той же час, Абромавичус підтвердив достовірність переписки з Пасішником.

Також після учорашнього допиту Абромавичуса голова НАБУ Артем Ситник анонсував залучення нових фігурантів у відповідній справі.

3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про намір подати у відставку. Він звинуватив заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенко в спробі тиснути на міністерство.

Кононенко заявив про зняття з себе повноважень першого заступника голови фракції партії «Блок Петра Порошенка» на період розслідування заяви міністра економіки Айвараса Абрамавичуса.

Раніше голова «БПП» Юрій Луценко повідомив Громадському, що фракція не підтримала ініціативу щодо складання мандата Ігоря Кононенка.

Поділитись: