Дивіться програму «Громадське.Крим» о 21:00.

«Справа 26 лютого». «Прокурор» запросив для фігурантів справи про участь у мітингу проти анексії Криму 26 лютого 2014 року покарання у вигляді умовного терміну позбавлення волі з випробувальним терміном на три роки. Як пройшли дебати та чому Алі Асанов відмовився від виступу в «суді», розповіди адвокати. Про це у програмі «Громадське.Крим» о 21:00. 

Також в ефірі: 

  • Позбавлення громадянства кримчан. Що пропонує Петро Порошенко в своєму законопроекі, кому та чим це загрожує? Говоримо із юристкою Української Гельсинької спілки з прав людини Дарією Свиридовою.
  • Патрульна поліція Криму. В Києві стартував набір до патрульної поліції тимчасово окупованої автономної республіки. Навіщо створюється та які функції виконуватиме новий регіональній підрозділ — розповів голова Національной поліції України Сергій Князєв.
  • Кримський футбол на материкових полях. Кримський футбольний клуб «Таврія» відсвяткував 60 років з браком коштів і недобором гравців. Чим живе кримський футбол в екзилі — в репортажі із Берислава.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: