Закарпатські патрульні поліцінти написали колективне звернення про факти численних порушень закону з боку керівництва патрульної поліції в Ужгороді та Мукачевому.

Закарпатські патрульні поліціянти написали колективне звернення про факти численних порушень закону з боку керівництва патрульної поліції в Ужгороді та Мукачевому — Юрія Марценишина та Валерія Наймана. Про це повідомила прес-служба голови Закарпатської Обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

У своєму зверненні 73 патрульних висловили недовіру своєму керівництву та попросили Геннадія Москаля надіслати комісію для врегулювання ситуації.

«З боку керівництва Управління, а саме: очільника Управління майора поліції Марценишина Ю. І. та заступника керівника Управління капітана поліції Наймана В. З., мають місце численні порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників, пригнічення морально-психологічного клімату колективу, упередженого ставлення до деяких співробітників та інше», — йдеться у повідомленні.

У мережі Youtube також виклали фрагменти розмов Марценишина зі своїми підлеглими, які містять ненормативну лексику (вікове обмеження — 18+).

Розмова начальника УПП Ужгорода з підлеглими, @Юрій Петрович

Патрульні підкреслили, що таке ставлення з боку керівництва «негативно впливає на роботу та підриває авторитет патрульної поліції».

Голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль наголосив, що нова патрульна поліція не приносить Закарпаттю «ніякої користі».

Нагадаємо, у листопаді 2016 року краматорські жінки-поліціянтки поскаржились на сексизм з боку керівництва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: