Патрульну поліцію України наділили додатковими повноваженнями. Вона надаватиме господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах

Патрульну поліцію України наділили додатковими повноваженнями. Вона надаватиме господарські та адміністративні послуги у сфері безпеки руху на дорогах.

Про це повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Відтепер до компетенції департаменту патрульної поліції буде відноситись також і контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських та вантажних перевезень, їх супровід та оформлення усіх необхідних на це документів.

Крім того, патрульна поліція надаватиме послуги з розробки і видачі дозволів та погодження маршрутів транспортних засобів під час перевезення небезпечних вантажів.

Контроль за такими перевезеннями у обласних центрах здійснюватимуть патрулі у містах, а під час міжрегіональних перевезень – департамент патрульної поліції.

«Ми маємо чути підприємців, які надають послуги з перевезень, але у той же час ми повинні суворо контролювати дотримання закону підприємцями, аби забезпечити безпеку на дорозі для усіх громадян», –  підкреслив Сергій Князєв.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: