УКРАЇНА

Ім'я Шеремета з'явиться у Меморіалі загиблим журналістам у Вашингтоні

24 травня, 2017 12:30
УКРАЇНА/Ім'я Шеремета з'явиться у Меморіалі загиблим журналістам у Вашингтоні
Зберегти
Вигляд
У Музеї новин Вашингтона 5 червня до Меморіалу журналістам додадуть імена 14-ти тих, хто загинув 2016 року під час виконання професійних обов'язків. Серед них буде ім’я українського журналіста Павла Шеремета

У Музеї новин Вашингтона 5 червня до Меморіалу журналістам додадуть імена 14-ти тих, хто загинув 2016 року під час виконання професійних обов'язків. Серед них буде ім’я українського журналіста Павла Шеремета

Про це йдеться на сайті музею.

Серед журналістів, яких відзначать у Меморіалі, буде Девід Гілкі, убитий внаслідок нападу талібів під час висвітлення війни в Афганістані. Це сталося 5 червня 2016 року, і саме в річницю його смерті у Вашингтоні проведуть цю церемонію.

«Журналісти минулого року зіштовхнулися з безпрецедентними небезпеками, оскільки вони прагнули повідомляти новини, і часто в країнах, де свобода преси є під загрозою або не існує взагалі», — сказав директор Інституту Музею Новин Джин Полсінскі.

Разом з новими іменами 14-х загиблих журналістів, меморіал міститиме імена 2285 журналістів, фотографів та мовників з усього світу від 1837 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вбивство Павла»: розслідування загибелі журналіста Шеремета.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини