Політика

Печерський суд Києва продовжив арешт екс-айдарівця на два місяці

Політика/Печерський суд Києва продовжив арешт екс-айдарівця на два місяці
Зберегти
Вигляд

Печерський суд Києва ухвалив рішення продовжити утримання під вартою ще на 2 місяці для одного колишнього бійця батальйону «Айдар».

У четвер, 14 травня, судді збиралися розглянути клопотання прокуратури щодо чотирьох бійців з однаковим формулюванням – утримувати під вартою до середини липня. Однак ближче до вечора ухвалили рішення лише стосовно одного. Розгляд справи щодо п'ятого бійця відклали заздалегідь через нестачу часу. 

Зі слів друзів і родичів, утримувані в Лук'янівському СІЗО – це бійці з групи розвідки «Динаміту» батальйону «Айдар», які 2014 року відкрито виступили проти новопризначеного командира «Айдару» Євгена Пташника і відмовилися виконувати наказ Міністерства оборони про передислокацію батальйону з міста Щастя в Чугуїв Харківської області.

Виконувач обов’язків командира батальйону «Айдар» Євген Пташник у коментарі Громадському заперечив, що бійці виступили проти нового командування. «Ніякого протистояння чи конфлікту між керівництвом та бійцями нема. Ці хлопці, яких судять, вийшли з батальйону, не здавши зброю і вдалися до беззаконня. Чим конкретно – це вже нехай розбирається прокуратура», – сказав Пташник.

Пов`язані новини