Війна

«Громадське.Схід»: Пенсії мешканцям Донбасу, хорватський відпочинок для дітей чиновників та жінки на війні

13 серпня, 2018 17:18
Війна/«Громадське.Схід»: Пенсії мешканцям Донбасу, хорватський відпочинок для дітей чиновників та жінки на війні
Зберегти
Вигляд
Дивіться у програмі Громадське.Схід о 21:10 спеціальний репортаж зі Станиці Луганської.

«Громадське.Схід»: Пенсії мешканцям окупованого Донбасу, хорватський відпочинок для дітей чиновників та жінки на війні

Як люди з непідконтрольних територій Донбасу отримують пенсії на підконтрольній території та скільки часу та грошей на це витрачають. Дивіться у програмі Громадське.Схід о 21:10 спеціальний репортаж зі Станиці Луганської.

Також у програмі:

  • Відпочинок, який ще до свого початку перетворився на скандал. У Хорватії за гроші тамтешнього уряду відпочили не тільки діти-переселенці та діти, чиї батьки загинули на війні, а й діти чиновників з Краматорська. Ми пояснюємо, як так сталося, хто проводив відбір та що кажуть самі чиновники.
  • Вбивство колишнього добровольця батальйону «Донбас» Віталія Олешка було замовним, заявили в Нацполіції. Доки там встановлюють причетних до злочину, друзі Віталія Олешка впевнені, що його вбили за активну громадянську позицію та боротьбу проти влади.
  • Жінки яких змінила війна. У Києві показали виставу, засновану на реальних історіях жінок, які працюють в зоні бойових дій на Донбасі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Схід»: Вбивство екс-«донбасівця» та заборона релігійних організацій у самоназваних республіках

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини