ENRU

Пенсії у жовтні перерахують з урахуванням прийнятої Радою реформи

Законопроект про пенсійну реформу, який сьогодні, 3 жовтня, підтримала Верховна Рада, дозволить у цьому місяці провести перерахунок пенсій.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у відеозверненні в Twitter.

«Дуже важливо, щоб ми вже в жовтні здійснили підвищення пенсій. Тому зараз всі служби, причетні до нарахування нових пенсій, почали роботу. Упевнений, що президент України найближчим часом підпише закон, і ми введемо його в дію», — заявив Гройсман.

Він подякував депутатам за результативне голосування, а також віддав належне експертам, які взяли участь в підготовці урядового законопроекту.

«Я розумію, як важко сьогодні живеться людям. Кожен такий крок, що збільшує їх доходи, вкрай важливий. Для мене це було справою честі, я обіцяв, що ми це зробимо», — підкреслив глава уряду.

3 жовтня Рада ухвалила пенсійну реформу. Реформа передбачає перерахунок виплат з 1 жовтня 2017 року.  Проект закону передбачає, що прожитковий мінімум для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, становитиме 1 452 гривні, а не 1 312, як зараз. Для 5,6 млн пенсіонерів пенсії в середньому збільшаться на 692 грн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram