Міністерство оборони США планує переглянути питання допуску засновника SpaceX Ілона Маска до секретної інформації, повідомляє Bloomberg з посиланням на високопосадовця США.

За словами співрозмовника, у Пентагоні вирішили переглянути дозвіл ФБР на доступ Маска до секретних даних через відео, на якому Маск вживає марихуану під час інтерв’ю одній з радіостанцій.

Чиновник SpaceX, який попросив не називати його імені, сказав, що інцидент з марихуаною не вплинув на діяльність компанії у цей час.

Ранішеу NASA анонсували перевірку техніки безпеки компанії Ілона Маска SpaceX та американської авіабудівної компанії Boeing через поширене в інтернеті відео, на якому Маск вживає марихуану.

Нагадаємо, що 7 вересня під час інтерв’ю одній з радіостанцій у Каліфорнії, що записувалось на відео, Ілон Маск закурив марихуану. Це викликало хвилю критики серед інвесторів компаній Маска, зокрема Tesla. Так, деякі з них стверджували, що Ілон Маск не можу адекватно сприймати ситуацію та виконувати свої обов’язки директора компанії.

Поділитись: