Життя

Пентагон: Майже всі російські війська залишили район кордону з Україною

Життя/Пентагон: Майже всі російські війська залишили район кордону з Україною
Зберегти
Вигляд

Представники Пентагону повідомили, що Росія відвела більшу частину своїх військ від кордону з Україною, чого США вимагали протягом декількох тижнів. За їх словами, тільки близько семи батальйонів, тобто близько двох тисяч осіб, залишаються у прикордонних районах.

Про це повідомляє " Голос Америки".

За оцінками американських експертів, до 40 тисяч російських військовослужбовців були сконцентровані біля кордону Східної України, де відбуваються зіткнення між українськими силовиками і проросійськими сепаратистами.

Представники Пентагону виступали на умовах анонімності, оскільки не були уповноважені робити публічні заяви про чисельність угруповання, яка ще там залишилася .

Міністр оборони США Чак Хейгел не розкрив жодних деталей журналістам, які супроводжували його в ході 12 -денного зарубіжного турне. Разом з тим він назвав відведення військ обнадійливим.

«Ми знаємо , що тисячі російських військових були відведені від кордону і зараз залишають район . Але ми також знаємо , що залишаються тисячі російських військовослужбовців , які поки не зрушили з місця », - підкреслив Хейгел.

Пов`язані новини