Світ

Пентагон про ядерне озброєння Росії: США здатні відповісти на будь-яку загрозу

8 березня, 2018 22:47
Світ/Пентагон про ядерне озброєння Росії: США здатні відповісти на будь-яку загрозу
Зберегти
Вигляд
Керівники Міноборони США звернулися до Росії з коротким застереженням, зазначивши, що Вашингтон як і раніше здатний відповісти, незалежно від того, які Москва має у своєму розпорядженні ядерні озброєння.

Керівники Міноборони США звернулися до Росії з коротким застереженням, зазначивши, що Вашингтон як і раніше здатний відповісти, незалежно від того, які Москва має у своєму розпорядженні ядерні озброєння.

Про це посадовці Пентагону заявили під час слухань в комітеті Палати представників з питань збройних сил 8 березня, повідомляє «Голос Америки».

Представники оборонного відомства, таким чином, прокоментували твердження президента РФ Володимира Путіна про те, що його країна володіє арсеналом нових, «нездоланних» ядерних озброєнь.

«Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому», — заявив голова Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайтен.

Військовослужбовець запевнив, що Росія не здатна нічого зробити, «крім масивної атаки», на яку «США може відповісти».

«До речі, вони (росіяни, — ред.) не знають, де розташовані наші підводні човни, а вони здатні знищити їхню країну, якщо ми підемо цим курсом», — додав Гайтен.

Заступник міністра оборони США з політичних питань Джон Руд зазначив, що заяви Путіна «хоч і не стали несподіванкою, але все ж викликали розчарування».

«Ми стурбовані деякими положеннями доктрини, які виходять від Росії, розмовами про ранню ескалації, посиленням ролі ядерних засобів в конфлікті», — наголосив Руд.

Раніше у Пентагоні заявили, що не здивовані заявою Путіна про розробку новітнього озброєння.

Нагадаємо, 1 березня президент РФ Володимир Путін заявив, що у Росії випробували нову крилату ракету з ядерною енергетичною установкою.

На екранах показали відео випробування ракети та 3-D ролик її польоту. За словами Путіна, нова ракета володіє необмеженим радіусом дії і непередбачуваною траєкторією польоту.

Путін заявив, що «подібною зброєю не володіє більше ніхто».

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що світ може опинитися на межі нової гонки ядерних озброєнь через російську розробку нової ракети.

Пов`язані новини