УКРАЇНА

Перед допитом із Пановим активно «попрацювало» ФСБ — розвідка

УКРАЇНА/Перед допитом із Пановим активно «попрацювало» ФСБ — розвідка
Зберегти
Вигляд

Перед відеодопитом заарештованого на території анексованого Криму українця Євгена Панова, з ним активно «попрацювали» силовики ФСБ Росії.

Про це в ефірі Громадського заявив представник Головного управління розвідки України Вадим Скібіцький.

«З Пановим активно попрацювали співробітники Федеральної служби безпеки Росії перед його допитом. Що зацікавило нас — він назвав начебто кадрових співробітників української розвідки. У нас таких прізвищ немає», — стверджує Скібіцький.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер підконтрольний окупаційній владу Криму суд Сімферополя обрав Панову запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту.

Разом з тим, правозахисники не мають доступу до затриманого Панова.

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини