Політика

Передвиборчій ролик «Центристів» з Путіним і бронетехнікою порушує Конституцію Грузії – політолог

Політика/Передвиборчій ролик «Центристів» з Путіним і бронетехнікою порушує Конституцію Грузії – політолог
Зберегти
Вигляд

Передвиборчій ролик грузинської партії «Центристи», в якому використана проросійська риторика, можна вважати порушенням Конституції за статтею про порушення територіальної цілісності країни.

Таким чином прокоментував Громадському скандал довкола цієї партії, яку було знято з виборів до парламенту Грузії, член політичної ради нового політичного центру GIRCHI Леван Чолокашвілі.

Зауважимо, що скандал навколо «Центристів» стався після трансляції передвиборчої реклами в ефірі Першого каналу Громадського мовника Грузії. В своєму відеоролику «Центристи» використовували фотографію президента РФ Владіміра Путіна, бронетранспортери з прапорами РФ, обіцяли жителям Грузії російські пенсії і закликали узаконити на території країни російські військові бази.

Передвиборчій ролик грузинської партії «Центристи». Відео Reg TV

«Це вже виходить за всі рамки. Вони прямо порушують грузинську Конституцію. Це кримінальна відповідальність – від 10 до 15 років позбавлення волі. Грузинська спільнота чекає на їх покарання за статтями закону», – сказав Чолокашвілі.

При цьому, за його словами, процент громадян Грузії, які підтримують проросійську політику, на даний момент дуже низький, але, тим не менш, існують кілька політичний сил, які сповідують таку риторику.

Слід зауважити, що передвиборчій ролик «Центристів» було знято з траснляціїї на телебаченні, а саме політичне об'єднання було позбавлено реєстрації. Рішення про анулювання реєстрації оприлюднила голова Центральної виборчої комісії Тамара Жванія.

Парламентські вибори в Грузії відбудуться 8 жовтня 2016 року.

Пов`язані новини