Саудівська Аравія відмовилася від участі в запланованих переговорах за участю Росії про можливість замороження видобутку нафти.

Саудівська Аравія відмовилася від участі в запланованих переговорах за участю Росії про можливість замороження видобутку нафти країнами, що не входять в ОПЕК.

В результаті переговори, заплановані на 28 листопада у Відні, були скасовані, а ціни на нафту істотно впали, пише Bloomberg.

Замість цього запланована зустріч виключно членів ОПЕК, де вони спробують врегулювати свої внутрішні розбіжності, зокрема, з приводу можливого скорочення обсягів видобутку нафти Іраном та Іраком.

Зауважується, що Іран наполягає на тому, щоб йому дозволили відновити рівень нафтовидобутку до рівня, який був до запровадження санкцій. А Ірак вимагає для себе надзвичайного стану, пояснюючи це тим, що держава терміново потребує нафтових доходів для боротьби з «Ісламською державою».

Як пише агентство, представники Саудівської Аравії заявили, що хотіли б спочатку домовитися всередині ОПЕК, перш ніж вести переговори з такими країнами, як Росія.

Перед цим президент Росії Владімір Путін підтвердив позицію Росії заморозити видобуток нафти на нинішньому рівні. Він розраховував на підписання відповідної угоди на зустрічі у Відні.

Поділитись: