ENRU

Переговори лідерів «нормандської четвірки» відбудуться 24 липня — ОБСЄ

Телефонна розмова лідерів «нормандської четвірки» — президента України Петра Порошенка, президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Російської Федерації Володимира Путіна — відбудеться 24 липня.

Про це повідомив спецпредставник місії ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік, передає «112-Україна».

За результатами зустрічі Тристоронньої групи в Мінську, він також відзначив, що учасники робочої групи повернулися до питання захисту життєво важливих об'єктів інфраструктури. Зокрема, сторони висловили готовність створити зони безпеки навколо насосної станції поблизу н.п. Василівка та Донецької фільтрувальної станції.

Сайдік зазначив, що завдяки «хлібному перемир'ю» кількість обстрілів на Донбасі зменшилася.  

«Також відбулася дискусія про розведення сил і засобів в районі Станиці Луганській. У зв'язку з цим я хочу висловити свою щиру надію на позитивні рішення в переддень телеконференції лідерів «нормандської четвірки» 24 липня», — заявив Сайдік.

Нагадаємо, 7-8 липня у німецькому Гамбурзі відбувся саміт Великої двадцятки. Під час зустрічей Меркель, Путін і Макрон домовились про продовження виконання Мінських угод.  Канцлер Німеччини Ангела Меркель, новообраний президент Франції Еммануель Макрон та президент Росії Володмир Путінна на полях саміту G20 в Гамбурзі погодилися з необхідністю проведення чергової телефонної розмови в Нормандському форматі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram