Світ

Переможцем французької кінопремії «Сезар» став фільм «120 ударів на хвилину»

2 липня, 2018 18:35
Світ/Переможцем французької кінопремії «Сезар» став фільм «120 ударів на хвилину»
Зберегти
Вигляд
Лауреатом французької кінопремії «Сезар» журі визнало фільм «120 ударів на хвилину» режисера Робена Кампійо. Окрім головної, визначились переможці ще у 22 номінціях.

Лауреатом французької кінопремії «Сезар» журі визнало фільм «120 ударів в хвилину» режисера Робена Кампійо. Окрім головної, визначились переможці ще у 22 номінціях.

Про це повідомляє видання RFI.

Cтрічка «120 ударів в хвилину» розповідає про перші роки епідемії СНІДу, фільм, окрім цього, завоював призи ще у шести категоріях.

Другим фаворитом церемонії стала історична драма Альбера Дюпонтеля «До побачення там, нагорі». Вона отримала призи в п'яти категоріях, в тому числі за кращу режисуру.

Кращою актрисою визнали Жанн Балібар за головну роль у фільмі про французьку співачку Барбарі режисера Матьє Амальріка. «Сезара» за кращу чоловічу роль отримав 36-річний Сван Арло, який зіграв у фільмі «Дрібний фермер».

Фільм російського режисера Андрія Звягінцева «Нелюбов» отримав «Сезар» як кращий іноземний фільм року.

«Сезар» — національна кінопремія Франції. Її вручає з 1976 року Академія мистецтв та технологій кінематографа, є другою за величиною академією у світі після Оскара.

Церемонія нагороди щороку відбувається у лютому в Парижі в Театрі Шатле. Свою назву премія отримала на честь французького скульптора Сезара Бальдаччіні.

Пов`язані новини