Ідею перенесення на грудень місцевих виборів, які мають відбутися в жовтні 2020 року, підтримують 56% опитаних українців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» протягом 10-12 квітня.

Водночас 23% опитаних — проти такої ініціативи, 21% — не змогли відповісти. Ще 43% не проти перенесення виборів до місцевих рад на весну наступного року, третина — проти, а 24% — не змогли відповісти.

Відносно більше противників перенесення термінів голосування серед симпатиків партій Шарія та «Опозиційної платформи — За життя».

Також, згідно з опитуванням, лідером електоральних симпатій на виборах до Верховної Ради є партія «Слуга Народу», яку готові підтримати 38,1% тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором.

Ще 15,4% респондентів готові підтримати партію «Європейська Солідарність», 14,1% — партію «Опозиційна платформа — За життя», 9,1% — партію «Батьківщина». Рейтинг інших політичних сил — нижче 4%. Тих, хто не визначився із вибором, — приблизно 20%. 

Опитування проводили як телефонне інтерв'ю серед 2000 українців віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Поділитись: