Третій апеляційний адміністративний суд Дніпра став на бік переселенця з непідконтрольного Чистякового (колишній Торез) Миколи Бугайова та зобов’язав Фонд соціального страхування виплачувати йому соцвиплати через втрату здоров’я під час роботи на шахті.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Бугайов подав до суду після того, як посадовці Фонду соціального страхування протягом трьох років відмовляли йому у нарахуванні соціальної допомоги, оскільки у нього не було одного документу — акту П-4, який можна отримати безпосередньо на шахті, де він працював.

Сама шахта залишилася на непідконтрольній території Донбасу, через що позивач не міг туди потрапити та взяти там довідку.

Суд зобов'язав Фонд соціального страхування нараховувати позивачу допомогу навіть без необхідного документа.

Раніше повідомлялось, що борг з виплати пенсій переселенцям наразі складає понад 600 мільйонів гривень.

Нагадаємо, згідно зі звітом Національної моніторингової системи щодо соціально-економічних характеристик внутрішньо переміщених осіб,в Україні 39% переселенців вистачає коштів тільки на харчування, а 12% змушені заощаджувати навіть на продуктах.

У травні 2018 року ООН повідомила, що в Україні з початку 2018 року погіршився фінансовий стан внутрішньо переміщених осіб.

Раніше повідомлялося, що ПАРЄ просить Україну та Росію компенсувати втрачене переселенцями майно.

Поділитись: