Згідно зі змінами до постанови Кабміну, якщо переселенці протягом трьох днів не зможуть підтвердити місця проживання, їм призупинятимуть виплати. Про це в ефірі Громадського повідомила співзасновниця Крим-SOS Таміла Ташева.

«Раз на півроку проводиться перевірка, якщо до вас прийшли, а вас на місці немає, то ви маєте протягом трьох днів з’явитись на очі департаменту соціального захисту і повідомити, що ви насправді є», - сказала вона.

Якщо людина не з’являється через три дні, то їх призупиняють виплату.

«Перша виплата після призупинення починається тільки через два місяці. Чи будуть людині платити виплату з урахуванням тих двох місяців, коли вона не отримувала? Не факт!», - зазначила Ташева.

Є інша норма закону, з її слів, якщо людину позбавили виплат, а не призупинили, то повторно подати документи на відновлення соціальних виплат, вона може лише через шість місяців.

Кабмін опублікував затвердження змін до постанови, згідно якої будуть створені спеціальні робочі групи, які перевірятимуть місце проживання переселенців.

Як розповідомла в ефірі Громадського юрист благодійного фонду «Право на захист» Олена Виноградова, згідно зі змінами до постанови Кабміну, будуть створені спеціальні робочі групи, які перевірятимуть місце проживання переселенців.

Поділитись: