Життя

Переслідування зі стріляниною у Києві: міліція зупинила авто зі зброєю та наркотиками

Життя/Переслідування зі стріляниною у Києві: міліція зупинила авто зі зброєю та наркотиками
Зберегти
Вигляд

Працівники київської міліції застосували зброю під час затримання автомобіля правопорушників.

Як повідомили в МВС, у Голосіївському районі після 21:00 п'ятниці патрульні помітили підозрілий автомобіль. «Поведінка чоловіків у машині викликала підозру. Правоохоронці вирішили встановити особисті дані пасажирів і перевірити автомобіль на наявність заборонених предметів», – повідомили у відомстві.

Побачивши, що міліціонери наближаються до авто, Lanos набрав швидкість. Патруль почав переслідування.

Автомобіль намагався відірватися від правоохоронців, порушуючи правила дорожнього руху: значно перевищивши швидкість, проїхавши перехрестя на червоне світло світлофора, виїхавши на зустрічну смугу і перетинаючи подвійну суцільну лінію дорожньої розмітки. Дорогою правопорушники викидали з вікон пакетики з невідомою речовиною. 

Погоня закінчилася у Дніпровському районі столиці, де міліцейський патруль порівнявся з автомобілем правопорушників.

«У переслідуваному авто чоловіки дістали предмет, схожий на пістолет. Інспектори міліції, діючи на випередження, зробили декілька попереджувальних пострілів із табельної зброї вгору. Коли зловмисники не відреагували на дії правоохоронців, міліціонери намагалися зупинити транспортний засіб порушників шляхом пошкодження», – розповіли в МВС.

Правоохоронці зупинили автомобіль і затримали двох підозрілих осіб: одного з правопорушників, який отримав поранення, каретою швидкої допомоги направили до лікарні, іншого доставили до районного управління міліції.

Крім того, з транспорту затриманих працівники слідчо-оперативної групи вилучили залишки суміші, схожої на наркотичну речовину, а також предмети схожі на пістолет, запал і гранату.

 

/ фото МВС

 

Пов`язані новини