У ніч на неділю в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб

У ніч на неділю в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб.

Про це повідомив член колегії МВС та народний депутат Антон Геращенко.

За останньою інформацією станом на 15:15, поліція володіє інформацією про 5 загиблих у перестрілці, передає кореспондент Громадського.

«Виклик на пульт управління поліції Києва надійшов з вулиці Корнійчука,22. На ту ж адресу виїхала служба охорони. Правоохоронці озброєні зазвичай автоматами Калашникова, пістолетами Макарова. Поліція володіє інформацією про 5 загиблих у перестрілці», — повідомив глава прес-служби ГУ Нацполіції України в Київській області Микола Жубкович.

За словами місцевого жителя Сергія, чий дім знаходиться у 100 метрах від місця трагедії, автоматні постріли були чутні близько 04:00 ранку приблизно протягом 5 хвилин. Також він зазначає, що після пострілів він, ймовірно, чув вибух шумової гранати. Однак «з дому не виходив, бо було страшно».

Станом на 14:20 на місці працювало багато слідчих, оперативників та працівників прокуратури.

Наразі територія перестрілки повністю очеплена.

За словами Геращенка, карний розшук міста Києва працював над затриманням небезпечної банди грабіжників, яка системно грабувала будинки киян і жителів Київської області.

«У цю ніч співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що чергове пограбування може статися в селищі Княжичі. Туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД. На одній з вулиць селища Княжичі в споруджуваному приватному будинку були розміщені поліцейські розвідники, завдання яких було стежити за обстановкою і подати команду на затримання бандитів. Планувалося класичне затримання банди грабіжників у той момент, коли вони спробують розпочати здійснення злочинного задуму. Однак трагічний ланцюг випадковостей завадив цьому здійснитися», — написав Геращенко.

За його словами, в цей час в одному з сусідніх будинків в автоматичному режимі спрацювала охоронна сигналізація. На місце прибув наряд держслужби охорони, який помітив і затримав двох поліцейських розвідників.

«У той же час, група захоплення, судячи з усього, вирішила, що співробітники розвідки потрапили в біду, захоплені злочинцями, які їх виявили, і виїхали на мікроавтобусі на вулицю, де співробітники ДСО затримали поліцейських розвідників. Між співробітниками ДСО та поліцейськими сталася перестрілка, що тривала якусь мить і забрала п'ять життів», — сказав народний депутат.

В результаті перестрілки загинули двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД.

«Слідчі прокуратури вже працюють на місці трагедії і будуть посекундно відновлювати всі деталі того, що сталося і встановлювати причини того, як і чому все це стало можливим. Внутрішнє розслідування Національної поліції також буде повним, всебічним і чесним. Суспільство буде знати всю правду про цю трагедію», — зауважив Геращенко.

У той же час, Геращенко повідомив, що троє підозрюваних в розбої затримані і їм будуть пред'явлені звинувачення в скоєнні грабежі і розбоїв.

Поділитись: