УКРАЇНА

Перезапуск приватизації та чому Міненерго вирішило змінити формулу ціни на газ

14 лютого, 2018 13:12
УКРАЇНА/Перезапуск приватизації та чому Міненерго вирішило змінити формулу ціни на газ
Зберегти
Вигляд
Перезапуск приватизації, гра з цінами на газ, «свіжа кров» Мінохорони здоров'я — про це у програмі «Реформа» на Громадському, о 21:00.

Перезапуск приватизації. Чи підуть в Україну інвестори після ухвалення нового закону? Та які ризики не вдалося усунути в прийнятому документі? Про це сьогодні у програмі «Реформа» на Громадському о 21:00 говоримо із народною депутаткою, членом комітету з питань економічної політики Вікторією Пташник.

Також у програмі:

  • Гра з цінами. Чому Міненерго вирішило змінити формулу ціни на газ та скільки доведеться платити населенню, якщо відповідну постанову ухвалять? Пояснює Керівник проектів та програм DiХі Group Роман Ніцович.
  • «Свіжа кров» Мінохорони здоров'я. В інтерв’ю Громадському новопризначена заступниця міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина розповіла чому вирішила піти працювати в уряд та як мінятиме систему закупівлі ліків?
  • Гуманність покарання. Чи отримають довічно засуджені шанс вийти на волю та чи переглядатимуть вироки незаконно засудженим? Детальніше в інтерв’ю заступника міністра юстиції Дениса Чернишова.
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти