Фото:

EPA / JASON SZENES

Найкращого тенісиста світу — 33-річного серба Новака Джоковича — дискваліфікували з Відкритого чемпіонату США (US Open) через агресивну поведінку. Спортсмен був настільки засмучений програшем у сеті, що подав пас просто в обличчя лінійної судді.

У першому сеті з іспанцем Пабло Каррено Бустою Джокович рахунок був 5:5, далі серб програв гейм на своїй подачі (6:5).

Ідучи з корту, аби перевдягтися, серб витяг м’яч із кишені й дав пас ракеткою уліво. М’яч потрапив у лінійну суддю. Та впала і схопилася за шию.

Джокович ненавмисне потрапив у суддю: як видно з відео, одразу після інциденту він підбіг до неї, а його обличчя було стурбованим.

Але правила турнірів Великого шлему (куди входить і Відкритий чемпіонат США) чітко вказують: під час гри забороняється будь-яке фізичне насилля щодо суперників, суддів, глядачів чи інших присутніх на турнірі людей.

Після тривалого обговорення ситуації головна суддя матчу між Джоковичем і Бустою Аурелі Тортьє оголосила про дискваліфікацію серба з Відкритого чемпіонату США.

Перша ракетка світу тепер не лише не здобуде титул переможця US Open (маючи до дискваліфікації 26 перемог і жодної поразки), а й не зможе (принаймні цього року) встановити рекорд із найбільшої кількості титулів за історію тенісу (наразі це звання тримає швейцарець Роджер Федерер).

Антистрес!

Якщо ви дуже засмутилися через дискваліфікацію Джоковича, подивіться на єнотів, які відвідують матчі US Open і їм, схоже, подобається спостерігати за грою!

Поділитись: