Американська астронавтка Пеггі Вітсон, яка стала першою жінкою-командиром Міжнародної космічної станції (МКС), пішла на пенсію.

Американська астронавтка Пеггі Вітсон, яка стала першою жінкою-командиром Міжнародної космічної станції (МКС), пішла на пенсію.

Про це повідомляє сайт NASA.

За словами директора NASA Джеймса Брайденстайна, Пеггі Вітсон є свідченням сили американського духу. Її рішучість, сила розуму, характер, любов до науки, досліджень і відкриттів надихали NASA і Америку.

Також Брейденстайн зауважив, що Вітсон встановила рекорд із перебування у відкритому космосі серед жінок. Вітсон здійснила 10 виходів сумарною тривалістю 60 годин 21 хвилину.

Всього ж у космосі астронавтка пробула 665 днів 22 години 21 хвилину.

Раніше повідомлялось, що ракета «Союз-ФГ» з космічним кораблем «Союз МС-09» з екіпажем з трьох астронавтів стартувала з космодрому Байконур на Міжнародну космічну станцію.

Нагадаємо, 3 червня поруч з містом Жезказган у Казахстані приземлилася капсула корабля «Союз МС-07» з трьома членами екіпажу Міжнародної космічної станції. На Землю повернулися російський космонавт Антон Шкаплеров, астронавт NASA Скотт Тінгл і астронавт JAXA Норішіге Канаі.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile