Політика

Перші результати демобілізації на Волині

Політика/Перші результати демобілізації на Волині
Зберегти
Вигляд

18 березня стартував процес демобілізації військовослужбовців із Збройних сил України. Бійці, які перебували у зоні АТО протягом року, повертаються на ротацію додому.

Управління соціального захисту населення пропонує демобілізованим бійцям психологічну, соціальну та юридичну допомогу. Адже військові, які повертаються з АТО, окрім поранень часто мають психологічні проблеми із здоров’ям.

«Демобілізація – це процес звільнення з військової служби. Ніякого особливого статусу вона немає. Той, хто був призваний з роботи, він має право повернутись на неї. Гарантії, які були закладені законодавством,вони залишаються», – заявив начальник відділення комплектування Луцького ОМВК Олександр Фурман.

Директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк зазначив, що четверо демобілізованих бійців звернулись в центр з проханням допомогти з пошуком роботи.

«На сьогодні чотири демобілізовані особи звернулись у центр з проханням знайти роботу. Двоє з них поки що хочуть відпочити, один виявив бажання зайнятись власним бізнесом. Ще один активно шукає роботу менеджера», – заявив Неймарк.

«Якщо брати момент медичної реабілітації, то тут є проблема фінансового характеру. Всі ці хлопці, які потребують допомоги, все це впирається в гроші. Так, як зараз досить суттєво обмежена фінансова частина, де медицина не може підтримати належним чином, то це може обурити хлопців», – додав Неймарк.

/ Громадське.Волинь

Пов`язані новини