Політика

Перші результати виборів у США: Клінтон перемагає з 4 голосами

Політика/Перші результати виборів у США: Клінтон перемагає з 4 голосами
Зберегти
Вигляд
Клінтон перемогла Трампа за підсумками голосування, яке пройшло в селі Діксвілл Нотч у штат Нью-Гемпшир, де зареєстровано всього 8 виборців.

Гілларі Клінтон перемогла Дональда Трампа за підсумками голосування, яке пройшло в селі Діксвілл Нотч у штат Нью-Гемпшир, де зареєстровано всього 8 виборців.

Вони першими, якщо не рахувати дострокові голоси, заповнили бюлетені на виборах президента США, передає CNN.

Ділянка в Діксвілл Нотч відкрився опівночі 8 листопада. Клінтон отримала чотири голоси, Трамп – два, кандидат від Лібертаріанської партії Гері Джонсон – один. Ще один голос дістався республіканцеві Мітту Ромні, який не балотується в президенти – його ім'я виборець самостійно вписав в бюлетень.

Американські журналісти зауважують, що результати голосування в Діксвілл Нотч за останні чотири президентські кампанії в США збігалися з підсумковими результатами виборів. Так, у 2000 і 2004 роках жителі села підтримали Джорджа Буша, в 2008 році – Барака Обаму. У 2012 році Обама і Мітт Ромні порівну поділили 10 голосів виборців з Діксвілл Нотч.

Спеціальний кореспондент Громадського Наталя Гуменюк висвітлюватиме вибори президента США і події, що з ними пов’язані. Тож слідкуйте за перебігом виборчого процесу в американській державі на сайті Громадського.

Дивіться також останній випуск програми про перипетії президентських виборів у США: ГіларіТрампа #8: Передвиборча чортівня, новий «Брексит» і гарбуз для Гіларі

Пов`язані новини