Убивства Нігояна, Жизневського і Сеника на сьогоднішній день не розкриті.

Перші убивства під час Революції Гідності досі не розкриті.

Про це повідомив керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

 «На жаль, вбивства Нігояна, Жизневського і Сеника на сьогоднішній день не розкриті. Дійсно, нами не встановлено особи тих, хто нажали спускові крючки. У випадку з Нігояном це застосування мисливського набою, спорядженого картеччю, у випадку з Жизневським і Сеником — це патрон для примусової зупинки транспортних засобів, які використовуються тільки у Міністерстві внутрішніх справ», — сказав він.

За словами Горбатюка, у випадку з убивствами майданівців Сергія Нігояна і Михайла Жизневського немає відео і мало свідків.

20-річний житель Дніпропетровської області Сергій Нігоян став першою жертвою на Майдані. Він загинув 22 січня 2014 року під час сутички активістів з міліцією на вулиці Грушевського в Києві. Пізніше цього самого дня було вбито білоруса Михайла Жизневського. Увечері 22 січня біля стадіону «Динамо» було поранено Романа Сеника. Снайпер прострілив йому легеню та завдав важкого поранення в плече бронебійною кулею спеціального призначення. Роман переніс кілька операцій. Вранці 25 січня він помер у лікарні, не приходячи до тями.

Убивства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, викрадення Ігоря Луценка та викрадення і вбивство Юрія Вербицького 22 січня 2014-го — це найрезонансніші справи Майдану. Водночас є понад вісім десятків інших епізодів. Усі вони умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану». 

Про масштаби «Справи Майдану» найбільш промовисто свідчать цифри. Якщо подивитися лише на деякі з них, зокрема кількість свідків, стає зрозуміло, що до завершення далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.

9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану».

 

Поділитись: