В Ужгородському міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу першому заступнику Ужгородського міського голови Іштвану Цапу у вигляді домашнього арешту

В Ужгородському міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу першому заступнику Ужгородського міського голови Іштвану Цапу у вигляді домашнього арешту.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

Згідно з повідомленням, Цапу заборонено покидати власний будинок з 20:00 до 8:00, а також заборонено спілкуватися з іншими підозрюваними та свідками.

Як зазначається, суддя відхилив клопотання прокуратури щодо взяття під варту підозрюваного, обгрунтувавши рішення тим, що «взяття під варту є найбільш суворим заходом щодо підозрюваного в умовах досудового розслідування, і може бути застосовано, якщо є доведені на це підстави та відсутні інші більш м'які заходи».

Також зауважується, що прокуратура клопотала саме про взяття Цапа під варту, оскільки, на її переконання, підозрюваний може перешкоджати слідству, знищити докази чи впливати на свідків, які ще не опитані тощо.

Крім того повідомляється, що сам Іштван Цап у суді вказав на низку, на його думку, суперечностей у документах справи, на підставі яких прокуратура вимагає взяти його під варту. Зокрема він вказав на різні суми хабара, які вказуються прокуратурою, та на відсутність коштів, які були вилучені саме у нього як можливий хабар.

Раніше повідомлялося, що у приміщенні міської ради Ужгорода тривають обшуки у кабінетах керівництва міста та окремих службових осіб у рамках викритої правоохоронцями корупційної схеми з вирішення «земельних» питань.

Пізніше першому заступнику голови Ужгородської міської ради Іштвану Цапу та одному з депутатів Ужгородської міської ради повідомлено про підозру у корупційному кримінальному провадженні.

Поділитись: