Життя

Перший день весни у Києві розпочався з температурного рекорду

Життя/Перший день весни у Києві розпочався з температурного рекорду
Зберегти
Вигляд

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, 1 березня в Києві спостерігалася найтепліша ніч з 1881 року. Стовпчик термометра не опустився нижче 3,7°, що на 0,2° вище попереднього історичного значення температури для цієї дати 2008 року.

За інформацією синоптиків, лютий 2016 року в Києві був на 6,2° тепліше кліматичної норми, а його середня температура в Києві склала 2,0°.

Загалом у лютому було зафіксовано десять температурних рекордів, причому в столиці 21 день виявився з середньодобовою температурою вище нуля градусів.

Цьогорічний лютий зайняв 5 місце у рейтингу серед найтепліших з 1881 року. Його фактична середньомісячна температура виявилась вищою за кліматичну норму березня. Це й не дивно, бо метеорологічна зима у Києві завершилась 21 лютого і з 22 лютого у столиці розпочалась метеорологічна весна.

Найхолодніше було 7 та 18 лютого, коли мінімальна температура опустилась до -5,0°С, а найтепліше –  23 лютого, коли максимальна температура досягла + 11,9 °С, встановивши таким чином температурний рекорд для цього дня.

/ фото Сергія Пивоварова

Пов`язані новини