Політика

Перший заступник міністра економіки йде з уряду через конфлікт з Яценюком

Політика/Перший заступник міністра економіки йде з уряду через конфлікт з Яценюком
Зберегти
Вигляд

Перший заступник міністра економіки України Саша Боровик заявив, що йде з уряду через конфлікт з Арсенієм Яценюком.

«Так, це правда, і з цим у мене немає вибору, окрім як покинути уряд. Сьогодні вони заблокували мою електронну пошту і сказали моїй команді, що я не повернусь», – повідомив він «Радіо Свобода». 

За словами Боровика, це пов’язано із конфліктом із прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. «Я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому моя точка зору не сподобалась. Мені здається, що саме після цього він прийняв таке рішення», – сказав Боровик. 

Також, на його думку, міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус втомився за нього боротися.

Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати коштів, які Європа та її фонди надають.

Раніше сьогодні депутати від фракції об’єднання «Самопоміч» заявили, що перший заступник міністра економіки Саша Боровик, німецький юрист, який прийняв українське громадянство, два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавичуса про його призначення досі не підписав прем’єр Арсеній Яценюк. 

Прес-служба Мінекономіки повідомила, що Саша Боровик ніколи не обіймав офіційної посади у відомстві. 

Зазначається, що 20 лютого Боровик був представлений як кандидат на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. 

«Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Протягом майже трьох місяців Саша Боровик був радником, оскільки він мав досвід з певних питань, за які відповідає Міністерство. Він брав участь у засіданнях і деяких напрямках діяльності міністерства, але лише у якості радника.Таким чином, він не був остаточно призначений на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України», – вказали у міністерстві. 

«Оскільки міністерство продовжує дуже важливу роботу з впровадження, заохочення та контролю за реформами, важливо, щоб усі ті, хто працює і всі ті, хто консультує міністерство економічного розвитку і торгівлі України, були спроможні працювати разом у конструктивній манері. Через це міністерство вирішило розірвати всі зв’язки з Боровиком», – додають у відомстві. 

/ фото «Радіо Свобода»

Пов`язані новини