Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко звинувачує опозицію і західні спецслужби в спробах нагнітання обстановки в Білорусі.

Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко звинувачує опозицію і західні спецслужби в спробах нагнітання обстановки в Білорусі.

З такою заявою він виступив 20 березня на доповіді щодо спільного стратегічного навчання збройних сил Білорусі та Росії «Захід-2017», повідомляє «БЕЛТА».

За словами Лукашенка, його хвилюють спроби нагнітати обстановку всередині Білорусі та вести проти неї відповідні дії.

«Мається на увазі спроба нашої «п'ятої колони», за підтримки західних фондів та керівництві західними спецслужбами наших відморозків, які втекли за кордон, спроба нагнітати ситуацію в Білорусі», — заявив Лукашенко.

Також він зазначив, що на державному кордоні періодично фіксуються спроби провезти зброю та інші небезпечні предмети й матеріали.

Лукашенко згадав два випадки: спроба прориву на джипі через українсько-білоруський кордон і сувенірну гранату, знайдену на білорусько-польському кордоні та наповнену білим порошком.

Лукашенко також зауважив, що на борту літака, що слідував транзитом через Білорусь з Вірменії в одну з європейських країн, виявили радіоактивні речовини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile