Під офісом омбудсмена зібралися представники альянсу «За сім'ю», які вимагали поновити на сайті президента петицію «про захист традиційних цінностей». Як повідомляє кореспондентка Громадського, учасники акції підготували листа до президента Петра Порошенка з відповідним зверненням і прийшли під стіни Адміністрації президента.

Під офісом омбудсмена зібралися представники альянсу «За сім'ю», які вимагали поновити на сайті президента петицію «про захист традиційних цінностей».

Як повідомляє кореспондентка Громадського, учасники акції підготували листа до президента Петра Порошенка з відповідним зверненням і прийшли під стіни Адміністрації президента.

Учасники акції написали відкритого листа в якій наголосили, що петиція набрала 22837 голосів з потрібних 25000, за 30 днів до завершення збору. 

Раніше омбудсмен Аксана Філіпішина наполягла на видаленні петиції. На думку омбудсмена дана петиція дискримінує за сексуальною орієнтаціє та гендерною приналежністю.

Представники альянсу «За сім'ю» вважають, що дії омбудсмена дискримінують автора петиції і «десятки тисяч підписантів, сімей, бітьків і дітей України».

Фото: Ангеліна Карякіна/Громадське

Учасники акції вимагають поновлення петиції та відповіді президента на відкритого листа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кольорові прапори та загроза радикалів як відбувався «Київпрайд-2017»

Поділитись: