Під Апеляційним судом Києва запалили покришки з вимогою не звільняти з-під варти Олександра Волкова, якого підозрюють в організації викрадень активістів Євромайдану.

Під Апеляційним судом Києва запалили покришки з вимогою не звільняти з-під варти Олександра Волкова, якого підозрюють в організації викрадень активістів Євромайдану.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Декілька десятків активістів прийшли підтримати акцію з вимогою розслідувати справу і покарати винних у викраденні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Активісти принесли із собою покришки. Їх підпалив народний депутат Ігор Луценко. Акцію також підтримують народні депутати Олена Сотник та Борислав Береза.

Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

Ключова вимога активістів — не відпускати з-під арешту наразі єдиного підозрюваного в епізоді викрадення активістів, якому обрали запобіжний захід.

Як відомо, 27 липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурорів про тримання під вартою Олександра Волкова. 29 липня його взяли під варту.

Прокуратура звинувачує Волкова в організації групи, яка викрала Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

В обвинувачення є дані про те, що він був у лікарні, з якої саме в той день викрали активістів.

Поза тим, у прокуратури є дані щодо телефонних розмов підозрюваного. За свідченнями прокуратури, у день викрадення Волков спілкувався з Чеботарьовим і приїздив у його офіс.

За словами самого Волкова, він був однокласником Олексія Чеботарьова (український бізнесмен, якого пов’язують з найближчим оточенням екс-президента Віктора Янукович — ред.).


Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

Строк тримання під вартою спливає 26 вересня. До того часу прокуратура повинна передати до суду обвинувальний акт щодо підозрюваного.


Учасники акції в приміщенні суду очікують на рішення  Фото: Богдан Хворостяний/Громадське
Нагадаємо, у січні 2014-го учасників Майдану Ігоря Луценко і Юрія Вербицького викрали з території Олександрівської лікарні в Києві та вивезли за місто.

Після катування їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

Минулого року Луценко заявляв, що обвинувачені Генпрокуратурою Костянтин Пащенко і Дмитро Хізанов не причетні до викрадення активістів.

Раніше Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції на міру запобіжного заходу щодо Олександра Волкова, якого підозрюють в організації викрадень активістів Євромайдану, на 23 серпня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: