Життя

Під час обстрілу Щастя поранено місцевого мешканця – Москаль

Життя/Під час обстрілу Щастя поранено місцевого мешканця – Москаль
Зберегти
Вигляд

На Луганщині 30 травня протягом дня бойовики, які закріпилися у с. Весела Гора, продовжували обстрілювати Щастя в Новоайдарському районі зі зброї різного виду.

Про це йдеться у повідомленні на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Під час одного з обстрілів мінометна міна залетіла в житловий масив і вибухнула на вул. Енергетиків біля багатоквартирного будинку.

«Осколкові поранення отримав місцевий житель, 66-річний чоловік, який перебував у цей час у дворі. Пораненого госпіталізовано. Його рани неважкі, загрози життю немає», – йдеться у повідомленні.

Протягом ночі тривали обстріли Щастя з автоматичних гранатометів, мінометів та стрілецької зброї. Вогонь вівся по місцевості біля мосту через Сіверський Донець, де розташовані українські силовики. Наразі інформації про поранених чи загиблих не надходило.

Зазначається, що бойові дії протягом минулої ночі велися також у Станиці Луганській (обстріли з автоматів, мінометів та протитанкових гранатометів), Кримському (локальні перестрілки поблизу протитуберкульозного санаторію) і на автодорозі Бахмутка в районі 29-го блокпосту (автоматні перестрілки, поодинокі вибухи).

Пов`язані новини