УКРАЇНА

Під час перевірок у Києві виявили 10 нелегальних перевізників

6 березня, 2018 17:40
УКРАЇНА/Під час перевірок у Києві виявили 10 нелегальних перевізників
Зберегти
Вигляд
Протягом двох тижнів влада Києва перевірила 131 автобусний маршрут, в рамках перевірок виявили 10 нелегальних перевізників.

Протягом двох тижнів влада Києва перевірила 131 автобусний маршрут, в рамках перевірок виявили 10 нелегальних перевізників.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як повідомив директор Депатраменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов, перевірочні комісії, що складаються з працівників Державної служби України з безпеки транспорту та Національної поліції, під час перевірок склали 203 акти та 103 протоколи. За фактами виявлених порушень було виписано штрафів на суму 44520 гривень.

«Перевізники порушували умови договору, не мали необхідних документів, вогнегасників та аптечок. Водії не видавали квитки пасажирам, не дотримувались схеми та графіку руху, порушували правила дорожнього руху. Ми виявили багато автобусів у незадовільному технічному та санітарному стані», — розповів Симонов.

Він підкреслив, що з перевізниками, які не усунули виявлені порушення, розірвуть договори, а звільнені маршрути винесуть на конкурс, щоб знайти нових перевізників, які «будуть зацікавлені в якісному наданні послуг».

Раніше повідомлялося, що КМДА звернеться до Кабміну з проханням скасувати мораторій на перевірки перевізників і просить в «Укртрансбезпеки» розширення повноважень щодо перевірок.

Пов`язані новини