Війна / Донбас

Під час протестів у Парижі прихильники бойовиків показали прапор «ДНР»

Александр Латса
Війна/Донбас/Під час протестів у Парижі прихильники бойовиків показали прапор «ДНР»
Зберегти
Вигляд
У Парижі під час протестів «жовтих жилетів» двоє учасників акції розгорнули прапор бойовиків «ДНР». Фото оприлюднив один із співзасновників проросійського аналітичного центру Katehon Александр Латса.

На оприлбдненому фото прапор «ДНР» тримають громадяни Франції Фабріс Сорлін і Ксав'єр Моро, які є прихильниками бойовиків.Фабріс Сорлін є лідером ультраправої французької організації Dies Irae («Судний день»), членом Національного фронту, а також керівником проросійського центру Katehon. Зазначимо, матеріали центру Katehon поширюють російську пропаганду, виправдовують агресію РФ, мають антиукраїнський і антиєвропейський характер.

За інформацією народного депутата України Дмитра Тимчука, інший чоловік на фото Ксав'єр Моро перебував на окупованій території Донецької області у якості так званого «міжнародного спостерігача». За його словами, француз живе і працює у Москві.

Нагадаємо, 26 вересня 2017 року у французькому Марселі відкрили представництво самоназваної «ДНР» попри позицію МЗС Франції. Очолив його місцевий ультраправий політик Юбер Файяр з департаменту Буш-дю-Рон.

У червні цього року прокуратура Франції звернулась до суду і закликом закрити так зване «представництво» «ДНР».

Французьке «представництво» «ДНР» зареєстровано як громадська організація. МЗС Франції не визнає його діяльності та вважає нелегітимним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Присутні на відкритті «представництва ДНР» у Марселі французи зустрічалися із Поклонською — СБУ

Пов`язані новини